| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ai alege alt traseu in viata daca maine te-ai trezi in clasa 1!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...as comite o crima inca din prima zi

| fetitaCUPiscoturile explică:

Mda am uitat ca majoritatea chiar sunteti in clasa 1 de pe situ asta laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Ar fi de ajuns sa ma trezesc in clasa 8 a.Nu trebuie sa merg chiar asa de in spate.

| totElodia a răspuns:

Asta e intrebare sau afirmatie?

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru totElodia):

Si-a facut cioaca nevoile intre rucar si bran?

| Summer5505 a răspuns:

Am facut destul de multe greseli din clasa I si pana acum dar daca m-as intoarce in timp pentru a repara greselile facute cu ani in urma probabil as face altele asa ca mai bine le las asa big grin

| BananaSuparata a răspuns:

Da, desigur...De multe lucrurui imi pare rau... facute in timp ( acum nu le mai pot reface). Daca as avea aceasta sansa as faceo 100%.

| pika a răspuns:

As face cate mai multe porcarii, pozne.sa le tin minte si acum sa-mi amintesc si sa radlaughing:d

| Lillyth a răspuns:

Da! Mi-as face alta gasca de prieteni,alt comportament, eu din clasa I am inceput cu stangul, asa ca vreau sa indrept ce am facut