| 4b a întrebat:

Dacă ai putea să te trezeşti mâine în corpul altcuiva, ai face-o? Pe cine ai alege? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexsiatit a răspuns:

Nu stiu in al carui trup as vrea sa ma trezesc maine, insa stiu cu siguranta in al carora nu mi-as dori niciodata!(da-i secret!)
Alexsiatat.

| Alexsiatit a răspuns (pentru Alexsiatit):

Apreciez mult si ma pot considera chiar "mandru" de aceasta "fundita", dar nu PENTRU ca am primit-o, ci de la CINE am primit-o!
Multumesc pentru aprecierea ta 4bb4!
Alexsiatat

26 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Angelina Jolie, doar pentru niste experimente, este doar o persoana oarecare.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu m-am gândit niciodată la acest lucru dar cu siguranţă aş alege persoana pe care o consider modelul meu în viaţă demnă de urmat.
Pa-pa.

| Inferno a răspuns:

L-as alege pe cel mai inteligent om din lume: Traian Basescu.

| WhatheWow a răspuns:

La întrebarea asta pot să spun "pass"? laughing

| 4b explică (pentru WhatheWow):

laughing tu nu...

| WhatheWow a răspuns (pentru 4b):

Bine, atunci mi-ar plăcea să fiu Mickey Mouse. happy

| W3R4 a răspuns:

Da,aş vrea să fiu Smiley!
1-că îmi place vocea lui
2-vreau să am şi eu castravete pentru o zi.

| WeAreSmart a răspuns (pentru W3R4):

Castravete!? hahahaha big grin

| WeAreSmart a răspuns (pentru W3R4):

As alege sa fiu Obama sau un miliarder!

| W3R4 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Da,ca sa nu zic altceva! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege un om perfect sanatos fizic, rezistent. Dar mi-as pastra mintea (fiindca intrebi de corp).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as alege pe papa.Deschid dimineata ferestrele, gesticulez in fata multimii din piata.Imi aprind o tigara si citesc din Coran.

| WeAreSmart a răspuns (pentru anonim_4396):

Pap citeste din coran?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Nu, din Hustler!

| OhGodWhy a răspuns:

Daca mas trzi in corpul unei fete bune Doamne da!
Aiiii cred ca toata ziua as fi numa cu mainile pe sanii si cur si mnoh mai stii tu tongue
Dupa aceea m-as duce sa-mi gasesc copul meu original si mas f u t e tata ziua!
Oh yeahhh tongue

| 4b explică (pentru OhGodWhy):

laughing of of si vai vai

| killllls a răspuns:

As vrea sa fiu ReyMysterio nu-mi pasa ca as manca bataie in wrestling. e visul meubig grin

| adywow a răspuns:

Ma simt bine in corpul meu.Dar daca ar fi doar pentru o zi sau cateva ore as alege un prieten sa ma distrez putin laughing)

| InnocentS?n a răspuns:

Buna! Nu mi-a trecut inca prin cap asta, in orice caz as alege pe ineva pe care am invidiat mereu.

| Sooorin a răspuns:

As alege-o pe colega mea de banca, e buna rau

| iiPuffy a răspuns:

Aș vrea să aleg persoana pe care o plac.

| Dennii14 a răspuns:

Buna. Pai as alege o persoana majora. Pentru ca de mica mi-am dorit sa vad cum e sa fii "mare". Si as vrea sa vad cat de grea poate sa fie viata la 25-30 de ani cu familie si copii big grin.