| Bogdiii93 a întrebat:

Daca trimit un mesaj pe TPU la "contact",Cristina imi trimite un raspuns,iar daca ii mai pui o intrebare, dupa cat timp iti raspunde iar la intrebare? Multumesc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți răspunde conform sosirii întrebării, mai sunt și alții înaintea ta!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat este de aglomerata.Nu esti singur pe site.Sunt 721996 de utilizatori din cate vad in clasamentul general. Daca din toti numai 5% i-ar scrie Cristinei cat timp crezi ca i-ar lua ca sa iti raspunda?

| mona a răspuns:

Cand iti vine randul

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde.
Totusi sunt multi utilizatori la care trebuie sa ii raspunda.