| Robert03122002 a întrebat:

Dacă tu esti slăbuț și vrea unul să te bată și ăla e mult mai mare, să folosesc spray-ul paralizant?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai... da.

Dar ce legatura are cu inaltimea? Asta este o justificare? Adica poti sa folosesti in caz de pericol si daca esti tu ala mare happy

| Catrice a răspuns:

Doar femeile folosesc spray, bărbații se bathee hee

| Jus7t a răspuns (pentru Catrice):

Bărbații se bat sau animalele proaste?
Depinde și de situație, dacă te aperi nu înseamnă că ești animal prost de exemplu sau daca e singura cale să rezolvi ceva.
Dar sa te bati de aiurea e prostesc, nu arată că ești bărbat, arată că nu ești capabil de mai mult.

| Catrice a răspuns (pentru Jus7t):

Pai ideea era că unul te ataca și tu ce faci? Stai și te uiți la aia cum îți servesc pumni, nu?!

| Jus7t a răspuns (pentru Catrice):

Păi el a întrebat dacă e ok să se apere folosind spray-ul iar tu ai zis că doar femeile îl folosesc.

Dacă ăla mai mare face abuz de puterea pe care o are ca să își bată joc de unul mai slab, fiind astfel un om de joasă speță, fără coloană, atunci cel slab cum să se apere dacă nu are experiență, un fizic care să îl ajute, tot ăsta slab e femeie? laughing Ăla ce e atunci?
E normal să se apere așa cum poate.

Nu știu dacă e legală chestia cu spray ul, nu am idee.

| Catrice a răspuns (pentru Jus7t):

Pai da că teoretic, orice bărbat are forța mai mare ca o femeie. Daca e mai slab, se rezolva cu niste sala, box d-astea.

| LoveSleep a răspuns:

Nu. Ca rănile se vindeca, dar rușinea rămâne.

| Berlinu a răspuns:

Nu conteaza cat esti de slab poti sa inveti sa te aperi fara spray