| anonim1512 a întrebat:

Hei, e un baiat care se uita mereu in ochii mei(stiu ca daca un baiat se uita in ochi unei fete o place). Si pot spune ca si eu il plac, credeti ca as face bine daca i.as zice eu "buna" sau mai bine sa las sa faca el primul pas?

Răspuns Câştigător
| mbncf a răspuns:

Fă tu primul pas, n-ai nimic de pierdut.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand te uiti in ochii cuiva, cand vorbesti cu el, arati ca esti sincer in ceea ce spui. Nu inseamna ca il si placi.

| Bufferia a răspuns:

Nu pica cerul pentru un "buna". Poate iese ceva frumos, cine stie?

| blackPug97 a răspuns:

Si eu ma pot uita in ochii tai si jumatate de ora...aia nu inseamna ca imi place de tine... poate doar imi place culoarea ochilor.Sau poate imi place sa te racai pe ideea ca ma tot holbez la tine.