| Silvia a întrebat:

Daca un user imi trimite mesaje foarte vulgare in care ma jigneste, citeste cineva mesajele acelea? Sau trebuie sa il "reclam" eu?
Vreau sa stiu pentru ca cineva imi vorbeste foarte urat si m`a jignit. Vreau sa se i`a masuri impotriva lui...

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistita, ca Raluca l-a suspendat deja. A jignit mai multi useri si a fost raportat.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trebuie sa il reclami u straight faceAuzi la el....se i-a de preferata mea!big grin
Trimite un mesaj Ralucai si sigur o sa rezolve ea astalove struck

cami
| cami a răspuns:

Fa si tu cum am facut eu cu gabrielutzzu laughing. glumesc
Acum imi pare rau, parca mi-a mai venit si mie minte la cap. Daca intr-adevar iti vorbeste urat, trimite-i un msj Ralucai, sigur va lua masuri.

| elena a răspuns:

Nu, nu sunt urmarite de nimeni, este bine sa inchizi linia mesajelor cu acel utilizator si reclama-l Ralucai sa-i atraga cumva atentia asupra modului de exprimare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trebuie să-l reclami tu.

luciana
| luciana a răspuns:

Dacaii aducei ralucai la cunostiinta acest aspect, - deloc placut, poat interveni si lua masuril ce se impun. Nu mai amana, caci se vede ca te sicaneaza cu nerusinarea-i, ce il caracterizeaza de altfel... Numai bine, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Va rog sa scuzati greselile de ortografie, am neglijat revizualizarea mesajului si daca va aduceti aminte, sunt pe dreapta, inca paralizata in curs de remisiune; va mutumesc, Lucien.

auran
| auran a răspuns:

Raluca te poate ajuta daca-i scrii despre aceasta problema si cine este inculpatul...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca e un user de pe TPU iti recomand sa-i trimiti un mesaj ralucai si sa-l reclami pe respectivul/respectiva.