| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un amarat de video care continea o injuratora am fost avertizat ca voi fi suspendat la urmatoarea abatere.
Mi-au fost sterse din raspunsuri, am solicitat reanalizarea unuia dintre ele si mi s-a spus ca nu are legaura cu intrebarea.

Tipul cu tocurile jigneste pe cine vrea, printre postarile lui vechi sunt foarte multe care contin cuvinte vulgare partial cenzurate, are foarte multe raspunsuri care nu au legatura cu intrebarea si se mai si da la toate copilele de aici.

Impotriva lui de ce nu se iau masuri?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acest site nu este unul pentr u injuraturi si insulte, vorbesti si te porti frumos, domnisoarele care administreaza acest site nu vor avea nimic de reprosat, dar daca esti cocalar, si injuri ca la ușa cortului, ce vrei sa ti facă, sa te ia in brate? Sa te accepte, evident ca nu, trebuie sa fii pedepsit, sa te trezesti la realitate băiete, nu esti pe cîmp. Lasa i tu pe altii ce fac, asta nu e treaba ta, o sa fie si ei pedepsiti de administratorii siteului. Asa ca cere ti scuze stimatei domnisoare Cristina, si vezi cum rezolvi situatia, roagă o frumos sa te ierte dînsa, si promite ca vei vorbii respectuos, fara înjuraturi si alte grosolănii, ca mahalaua.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Frate, tie iti lipseste o doaga.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde am jignit eu? vezi ca tu jignesti, bine i ti face sa stearga contul. asta meriti.

| Fatamuntilor a răspuns:

In jur de 40% din postari incalca regulamentul pe TPU.De punerea intrebarilor la categorii nepotrivite la injuraturi aceste postari pot fi raportate. Daca vrei si ai timp poti raporta scriind la contact tot ceea ce crezi ca incalca regulamentul si te asigur ca nu vei,, soma''

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, da-i raport frate. Sunt multi care dau raspunsuri irelevante si obscene, unii isi fac temele sau vor hack-uri pentru nu stiu ce prostii. Toti acestia ar trebui suspendati dar adminii nu pot sa gestioneze toate astea. Site-ul are foarte multi membri si foarte multe intrebari. Si ai gresit categoria, ai postat la T/A, cred ca vroiai la Totul despre TPU. Altfel, nu ti-as fi dat un raspuns asa de serios. laughing