| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Am un Samsung galaxy xcover si cineva ma deranjeaza cu mesaje imi trimite mesaje in continu si nu stiu cine e zice ca e anonim am pus o prietena sa sune si tot nu zicea cine e! vreau sa instalez o aplicatie care sa blocheze mesajele de la aceasta persoana pentru ca e foarte enervant Ce pot face?

2 răspunsuri:
| carmen_4289 a răspuns:

Pai...nustiu eu am Samsung C330K la mine este asa:
Ma duc la Setari-Apeliri-Toate apelurile si la Respingere automata(scrii numarul si gata)
Dar nu stiu daca la tine este la fel

| Evolution18 a răspuns:

Aaa pai intri la setari apeluri-respingere persoana-gata asa am facut si eu ca mi-a trimis nu stiu cine mesajerolling on the floor