| Danyellaa a întrebat:

Daca unul dintre prietenii de pe facebook te sterge din lista lui de prieteni, tu apoi daca il trimiti mesaje le vede? Si iti dai seama daca citeste mesajele sau nu?

3 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca doar te-a sters de la prieteni, da vede mesajele tale. Daca te-a blocat nu le poate vedea

| ManeaAlex a răspuns:

Iti apare Vazut da nu mereu adica doar vede mesaju tau si da x fara sa dea clik p bara aiawinking

| baleabianca a răspuns:

Da.le poate vedea...iar tu vei observa ca le-a vazut atunci cand dai sa-i scrii un mesaj si iti apare undeva joc "Vazut"