| T0T a întrebat:

Dacă vi s-ar permite să faceți un singur lucru ilegal fără să pățiți nimic ce ați face?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Nu e ilegal, dar poti pati multe daca faci sex cu un necunoscut. Daca nu as primi o bola sau nu ar fura respectivul din casa atunci as face sex cu necunoscuti.Bineinteles care ma atrag si care vor cu mine.

| T0T explică (pentru gemeni6226):

Câtă sinceritate, mai rar așa din partea unei femei. Respect, ce pot zice.

| gemeni6226 a răspuns (pentru T0T):

Multumeschappy Nu-mi place sa fiu nici ipocrita nici sa ma afisez sfinta am zis adevarul chiar cu riscul de a fi aspru judecata si combatuta.

| T0T explică (pentru gemeni6226):

Eh, avea cine să îți țină partea.

| gemeni6226 a răspuns (pentru T0T):

Cand am postat raspunsul nu era de unde sa stiu ca o sa placa.Pe Facebook daca comentez unele articole, una doua sunt combatuta.O seara frumoasa.

| T0T explică (pentru gemeni6226):

Pe Facebook nici eu nu mă mai bag, la ce oameni pot exista pe acolo... Unele chestii mă chiar irită când văd câtă idioțenie există, aici pe TPU parcă e mai lejer. La fel.

39 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Il dadeam eu personal pe W0nger afara de le Arsenal!

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Tot cu fotbalul, tot cu fotbalul?

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Ce ma bucur ca mai bantui si partile astea de internet,, bun (re)venit, draga!
Vezi tu, fotbalul e singura pasiune care rezista peste ani si ani, fara sa sufere schimbarile pe care vremea le produce/

| LoveSleep a răspuns:

Aș jefui o bancă.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa zicem, ca viata mea o sa fie mai frumoasa fara persoanele pe care le detest. Si probabil dupa asta as bea cola laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

As jefui o banca, iar apoi as investi banii si m-as asigura ca ies basma curata. laughing

| Clorox a răspuns:

Nimic, as sta acasa linistit... In cel mai rau caz as lua o arma alba laughing

| GoldenZenith a răspuns:

As omori toti politicienii.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

As iesi din tara si m-as indrepta spre occident.
Asta ar fi primul lucru care mi-ar veni atunci in minte.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pun taxa pe respirat si iau eu toti banii.
Dar cred ca se lucreaza la asta deja thinking

| Deaad a răspuns:

Probabil m-aș duce si as jefui ceva ca sa am banii de chitara electrica mai repede.

| T0T explică (pentru Deaad):

Eu m-am făcut cu 2500 de lei sem ăsta, am aflat azi, bine de mine, pe naiba.

| Deaad a răspuns (pentru T0T):

Bravo.
Mie îmi scade media la purtare si nu mai primesc nimic.
laughing

| T0T explică (pentru Deaad):

Dar ce ai făcut așa rău?

| Deaad a răspuns (pentru T0T):

Am prea multe absente si probabil ca nu ma mai iarta si imi iese 9 sau 8.
Oricum nu-mi pasa.
Imi pasa sa trec de corigentele de la fizica si mate.

| syd a răspuns:

Sabotezi toate stock exchange-urile

| Aberdeen a răspuns:

Deci, primul lucru care mi-a trecut prin cap cand am citit intrebarea: "Mitul lui Gyges"!
As falimenta un magazin de haine, oricat de superficial ar suna, am motivele mele. laughing Nu ma pasioneaza violenta sau furturile la nivel global.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua niste spray-uri colorate pentru graffiti si as scrie mesaje motivationale si diverse citate pe asfaltul stradutelor mai mici si pe trotuare. Meh, poate si niste desene pe ici-colo. day dreaming

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar banii! cum ramane cu banii?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Purtatoarele alea de bacterii?! Câh! N-am nevoie de asa ceva.
* nu ma sabota waiting, nu trebuie sa se prinda lumea ca-s materialista *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crima

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Weaboo

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Huh?

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

As jefui o banca. Dupa pot sa ii platesc pe altii sa isi pateze mainile in locul meu.

| Juviia a răspuns:

As da pumnuri si picioare cui vreau eu.

| untu a răspuns (pentru Juviia):

Cu bataia cu pumnuri si lovire cu picioarele ce rezolvi? Nimic! Chiar ai mai mult de pierdut!

| untu a răspuns (pentru Juviia):

Nu se poate sa faceti un singur lucru ilegal fara sa patim nimic.pentru ca totul iese la iveala la suprafata!

| Kingsley a răspuns:

Vad ca nimeni nu s-a gandit, ca ar putea da o ordonanta prin care sa se auto-proclame Dumnezeu peste Romania. Dupa poti face cate ilegalitati te duce bibilica.

| pufipo a răspuns:

Absolut nimic, chiar daca ai putea face un lucru ilegal, ai totusi o constiinta care te mustra cand faci ceva rau

| Arii2 a răspuns:

Păăi sa iau bacul pe bani laughing glumesc il pot lua si fara..sa pot merge in magazin si sa imi iau tot ce vreau fara sa platesc laughing

| EugenEB a răspuns:

As da o lege prin care toti tiganii sa fie numitit TIGANI nu rromi.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

As omuri prima persoana care ma enerveaza la culme sau asi fura cati bani pot.

| Mike_Marian_1995 a răspuns:

As fura toti banii dintr-o bancalaughing)

| RuxandraSava a răspuns:

Iar daca ti s-a deschid dosar penal arunca un ochi aici http://www.avocat-mihaela-sava.ro/renuntare-la-aplicarea-pedepsei/