| SanziiAndry a întrebat:

Daca vi s-ar putea indeplini 10 dorinte, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| Andreea5775 a răspuns:

Buna Sanzi. Daca mie mi s-ar putea indeplini 10 dorinte acelea ar fi:
1.sa am o sora sau un frate.
2.sa imi iau imprimanta.
3.sa imi iau telefon.
4.sa am camera mea si doar a mea.
5.sa petrec mult mai mult timp cu tine.
6.sa imi iau un catelus mic.
7.sa imi iau mai multi webkinji.
8.sa le iau hainute.
9.sa dormim mai des una la alta.
10.sa te muti la bloc aproape de mine ca sa ne vizitam zilniz.

11 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Pai, eu mi ` as dori asa :
1. Ca oamenii de pe planeta asta, sa nu moara niciodata.
2. Sa nu mai fie boli.
3. Sa nu mai platim facturi si impozite ca sa ne dee mama mai multi bani pentru haine laughing).
4. Sa am un catelus.
5. La telefon sa nu mai trebuiasca sa cumparat cartele si de astea reincarcabile, sa vorbim cat vrem :o.
6. Sa am cel mai frumos iubitt.
7. Sa am multe multe multe haine.
8. Sa nu ma tradeze nici un prieten.
9. Sa nu mai fie toamna si primavara sad, doar vara si iarna.
10. Sa am numai bucurii.

| zahre a răspuns:

1.mama mea sa fie sanatoasa, 2. sa nu fie vreo epidemie mortala, 3.sa am un catel, 4. sa fiu sanatoasa, 5. stiinta sa se dezvolte foarte foarte mul, 6. Romania sa fie o tara bogata, 8. sa fiu mai buna, 9. sa sa am note numai de 10 si 9, 10. sa mergem in fiecare weekend in excursii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dorintele cele mai frumoase...sunt secretele sufletului, deci nu se spun. Pentru că nu se mai împlinesc!

| Titanos a răspuns:

Nu am nevoie de 10 dorinte ci doar de una: "Imi doresc sa am 1000 de dorinte"
Si inainte de dorinta 999 imi mai doresc 1000 de dorinte si tot asa.laughinglaughinglaughing Ce viata. FUNDA?

| K9pInKuTzZaThA a răspuns (pentru Titanos):

Cel mai tare raspuns laughinglaughing:X

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

1. O masina Noua `roz` big grin
2. 1000 Like la o poza pe facebook laughing
3. Un Aurograf de la Jessie J :X
4. Un catelus mic si pufos :X
5. Ciocolata cu frisca la nesfarsit laughing
6. Un I-Phone big grinlaughing
7. O petrecere cu 100 invitati :X :O3
8. Imbratisari si pupici de la Iubi `nonstop` :X
9. O vacanta la Paris :X
10. Viata Lunga pentru parintii mei :X

| Vickzye a răspuns:

1.Sa locuiesc intr-o casa mica, simpla doar cu strictul necesar, undeva la munte
2.Sa am tot felul de animale exotice.
3.Sa am ocazia sa calatoresc peste tot cu un anume ELlove struck
4.Sa am pe tot parcursul vietii doar prieteni, fara dusmani.
5. Ultima zi din viata sa fac tot ce am visat vreodata.
6.Sa castig la lotobig grin
7.Sa pot mananca orice fara sa ma ingras sau sa imi pun sanatatea in pericol.
8.Sa pot face ce vreau cu timpul(sa merg in trecut, sa-l opresc...etc)
9.Sa fac cat mai des sporturi extremebig grin
10.Sa ma pot lauda la sfarsit ca mi-am trait viata din plinbig grinbig grinbig grin

| Colourss a răspuns:

Dorintele mele ar fi:

1.Sa am o tableta
2.Sa vizitez Franta
3.Sa merg la un concert Rihanna
4.Sa am camera mea
5.Sa am un stilist
6.Sa am cele mai tari haine si accesorii din scoala!
7.Sa fiu populara
8. Sa am un laptop
9. Un autograf de la Andreea Balan
10.Sanatate pentru mine si pentru cei dragi:X!

| Calynus a răspuns:

Pai eu as avea o singura dorinta:
Sa pot avea intrabari infinitebig grinlaughing

| FyTzE a răspuns (pentru Calynus):

Este ceva grav sa iti doresti asa ceva! inseamna cu nu sti nimic! poate dorinte la infinit

| Calynus a răspuns:

Adevarat greseala mea scuze