| Kokolina a întrebat:

Daca vreau sa fac o comanda online la Altex trebuie sa am 18 ani?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu,poti face comanda ori cum numai sa ai bani sa platesti ramburs sau online cu cardul.

| Kokolina explică (pentru FlorinDiablo):

Cum adica ramburs? laughing
Nu pot plati cash atunci cand vine coletul?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Kokolina):

Ba da Cash cand vine coletul in termeni de curier se numeste ramburs.

| RaiN47 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Si daca ai 13 ani poti, ca mie nu-mi vor ai mei sa-mi comande lucruri de pe net (Ipod shuffle) chiar daca am toti bani

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu intelegi ca nu e problema cu varsta magazinul efectiv iti aduce produsu atat timp cat ai bani, treaba cu parinti e alt ceva si nu se incadreaza in intrebarea ta initiala.

Răspuns utilizator avertizat
| ๖ClaSSic a răspuns:

Nu, nu conteaza varsta atat timp cat ei castiga banihee hee.