| alina_5121 a întrebat:

Dar intrebarile care le dam noi aici le putem sterge dupa asta sau nu?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu nu poti sa le stergi.

| JeSa a răspuns:

Intrebarile ca si raspunsurile in general sunt moderate; asadar se intelege ca, sarcina aceasta este indeplinita doar de adminii site-ului, ex. Raluca(admina)...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu le poţi şterge. Poţi să îi trimiţi un mesaj la Raluca să îi spui să ţi le şteargă, dar ai nevoie de un motiv.
Întrebările rămân la arhivă pentru a ajuta pe alţii dacă se vor confrunta cu aceaşi problemă. Acesta este scopul pentru care a fost conceput site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu le poti sterge tu singura. Trebuie sa o contactezi pe Raluca. Intri in profilul tau, dai contact din coltul din dreapta de sus al paginii, si acolo poti comunica cu Raluca pentru iti sterge intrebarea.

Pa-pa!