| anonim_4396 a întrebat:

Dar nu sunt obligați idioții aia macar sa te învețe in prima zi intr-o fabrica? M-a plimbat prin 7 posturi fara ca cineva sa imi explice. Asta nu in Romania

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde in ce meserie te-ai angajat. Daca stii ce ai de facut ti se arata locul unde vei lucra, cateva mici indicatii si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu dacă a fost o idee înțeleaptă să plecați de-acolo din Germania așa devreme. Credeți că în România într-o fabrică va fi mai bine? Greșeala probabil să fie și a angajatorului că a angajat pe cineva sub nivelul de calificare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Așa e prin fabrici, mult stres.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi plateai tu chiria mai stateam, profesia mea este de electronist

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de stres, in prima zi faci protectia munci apoi te invata, la continental si o saptamana si apoi pe banda, eu asa am facut in Romania, dar parerea mea este sa iti faci meseria ta nu ca necalificat