| RAY a întrebat:

Eu ma asteptam ca intr-o fabrică in prima zi sa fie o persoana care sa stea lângă tine sa te învețe,e surpriza nici vorbă de așa ceva, mi se pare haotic, eu fara experienta intr-o fabrică si sa învăț si sa lucrez rapid, nu e cam ilogic? Aveam alte așteptări privind Germania asta, plus ca nu au un plan, e cam haos

2 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Ar fi trebuit sa existe cineva care sa te instruiasca, așa e normal pentru un novice. Spune-le că nu ai experiență și să pună pe cineva să-ți arate.

| RAY explică (pentru AdioTPU):

Degeaba, ceea ce mi se pare nebunesc