| UrsykaaFetitzaa a întrebat:

Dati-mi informatii muuulte despre voi! Si sa nu spuneti ca-i stupida intrebarea! Primul are funda+ id-ul meu de mess+3 voturi+ eu ca prietena pe TPU+ respect+ multe mesaje+ va vorbesc frumos + va las sa-mi raspundeti la intrebari+ va dau funda de fiecare data!

3 răspunsuri:
| Gorgan a răspuns:

Buna ma numesc Vlad si sunt un alcoolic...am inceput sa beau de cand am descoperit cat de buna e berea. N-am lasat-o din mana de atunci. In liceu nu aveam probleme mari cu asta pentru ca ascundeam destul de bine depravarea mea alcoolica dar cu cat beam mai mult setea devenea din ce in ce mai mare, astfel am ajuns sa nu imi mai pese de nimic altceva in afara de a cumpara urmatoarea doza si sa-i consum lichidul auriu. Pe langa asta sunt student, imi plac drumetiile prin munti, sa citesc, sa fac misto si sa fiu ironic/sarcastic/cinic, imi plac diacriticele si cafeaua cu o tigara. Sunt dependent de punctele de suspensie si imi place foarte mult sa le folosesc atunci cand scriu la tastatura... Sunt un om normal, am doua maini, doua picioare, doi plamani si zero ovare.

| x3ionutzax3 a răspuns:

Ioana
id- ionutzax3
Sunt satena cu ochi caprui
Par lung
1, 67 m
Imi place sa ma distrez mult
Sa ies pe-afara
Sunt in clasa a 9-a
Am 15 ani
Sunt din Oradea, jud Bihor dar locuiesc in München, Germania.
Am un prieten de 16happy
Suntem de 2 luni impreuna...
Imi place sa merg cu bicicleta
Sa merg la cinema, sa joc Bowling happy
Stiu sa cant
Si altceva nu mai stiu ce sa iti spun big grin
Cred ca e de-ajunshappy
Funda?batting eyelashes

| daviddx a răspuns:

Ma cheama david am 17 ani