| MrAlexinho a întrebat:

Dati-mi niste idei unde as putea merge in excursie...( cu colegii ). mi-a zis diriga sa aleg eu locu big grinbig grinbig grin cine imi da niste idei? plz fundita

5 răspunsuri:
| bianca154 a răspuns:

Iti zic sa mergi in Santiago de compostela - spania. e un loc minunat.de acolo iei trenul si mergi A Coruna, la mare. e un loc minunat foarte curat si cu lume prietenoasa

| andrei733 a răspuns:

Pai ai putea merge la harghita la baile herculane la predeal sinaia busteni tusnad

| AndreiP98 a răspuns:

La Poiana Brasov

| patchouli a răspuns:

Predeal,Busteni,Sinaia asta cele mai popularehee hee sau Baile Olanesti, Sibiu, Brasov, pe la Sapanta (Cimitirul Vesel), Tismana...cam astea imi vin mie in capbig grin Sper ca ti-am fost de folos

| HeiGiusyy a răspuns:

Poti merge in bulgaria la vara costa 8 milioane o saptamana in bulgaria cu 4 mese pe zi ( iti alegi tu mancarea), camere cu 2-3 paturi, piscine si tot felul de chestii...si multe calatori prin bulgaria ( la marea neagra.mai multe), discoteca in fiecare seara :X in acestia 8 milioane se incadreaza si transportul si cazarea toto big grin eu cu clasa mea acolo ne ducem la vara (data o alegeti voi cand vreti da sa fie in vacanta de vara ). pentru. mai multe detalii da msg privat si iti dau eu tele, emailu etc big grin