| olly_7546 a întrebat:

In scurt timp voi pleca intr-o excursie cu colegii si am nevoie de niste farse pe care sa i le fac unui tip. dati-mi si mie niste idei de farse.

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Hoho, domeniul meu. laughing pune-i pasta de dinti pe mana cand doarme si gadilal la nas, o sa se scarpine dandusi cu pasta pe fata laughing sau poti sa ii bagi mana in apa calduta cand doarme. o sa faca pe el. laughing pune-i niste Boia iute in boxerilaughing o sa danseze muult laughingia ruj de la fete si machieazal. fai poze si aratale.Invelestel in hartie igienica laughing Sper ca te'am ajutatlaughing poti cauta pe youtube : Glume rusesti!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Baga-te langa el in cada big grin

| rap4us a răspuns:

Cumperi o guma si o lipesti pe spatele unei monezi. Pui partea monedei cu guma pe jos si ii spui sa ia moneda.

| alex12hot a răspuns:

Pune-i piper pe periuta de dintilaughing pune-i pasta de dinti sau sampon in suc sau apahappy vopsestei parul in timp ce doarmelaughing