| Gusticel a întrebat:

Dati-mi o idee nebuna de tiktok care sa faca macar 10.000 de views. Fundoi

8 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Ai putea sa faci ceva ilegal ca sa prinda repede, poate la limita legii. Sau daca ai animale de companie filmeaza-le cand fac ceva iesit din comun, dar nu te gandi sa le torturezi sad.

| Crackman a răspuns:

Dacă ești fata... arata niște carnita, cam asta prinde. Putem vb pe insta, îmi lași mesaj privatwinking

| KR0NSTADT a răspuns:

Fă oral unui boschetar, în fața unei secții de poliție. Ziua, în qula mea de retardus.

| Gusticel explică (pentru KR0NSTADT):

Excelenta idee.

| Roobbyy a răspuns:

Un video mai sexi. Cu niste chiloti super mici sa se vada gogoasa

| LILDICKGIRL666 a răspuns:

Te invit sa te duci la mama ta-n **** cu tik tok-ul tau

| MihaelaXNXX a răspuns:

Aratati &***pi*zda** si dai din bu***ci pe florin Peste

| Gusticel explică (pentru MihaelaXNXX):

Alta idee excelenta. Ma, voi vreti sa raman fara cont? laughing