| Mirunik68 a întrebat:

Dati-mi poze cu cele mai bune stilouri, care scriu grosut, la orice pret nu conteaza deoarece mi s-a stricat stiloul de 300 E.

3 răspunsuri:
| Simbolist a răspuns:

Imi pare rau ca ti s-a defectat stioul.ce probleme are? daca nu te superi ce firma e stiloul ce s-a stricat?

| Simbolist a răspuns:

Ce firma era stiloul? sa ma orientez sa-ti spun cam ce brand ai putea alege.era mai gros, mai subtire? ti-as putea recomanda pelikan M1000 sau multe altele, deci ce firma era si ce marime avea?

| Simbolist a răspuns:

Vad ca nu te obosesti sa-mi raspunzi...te-as fi putut ajuta, caci am o anume experienta cu stilourile si mi-au cazut multe prin mana.pacat