| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie o idee pe ce domeniu legat de desenat sa ma bag? fie pe calculator fie in realitate sa se castige ok.Am talent la desen si findca mi-am facut un hobby din asta vreau sa profit de el.

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Poti devenii ''Animator'' 2D si 3D. Si eu as vrea sa ma bag pe asa ceva! Pur si simplu creezi caractere pentru jocuri, desene animate, filme. Tot ce tine de ''efecte speciale'' unde se lucreaza pe pc happy E un job placut mai ales daca iti plac jocurile video si sa lucrezi pe pc.
Se castiga binewinking

| GulDan explică (pentru N0xEterniS):

Misto chiar imi place sa inventez personaje, creaturi de mic desenam ce imi trecea prin capbig grin etc dar cum ajung acolo?laughing

| Marcela9Xd a răspuns:

Ceva de Craciun in acuarela sau doar creion.

| Elfi a răspuns:

Eu nu stiu cum desenezi, dar, sincer, mie cel mai mult imi plac portretele alb-negru si schitele (si matematica tongue), deci eu vreau sa ma fac architect. Se castiga bine daca te descurci bine.

| GulDan explică (pentru Elfi):

Poi desenez bine ca multi mi-au zis ca am talent in 1-4, 5-8 se rugau de mine sa le desenez cate ceva era coadalaughing. Bv si eu as vrea sa ma fac arhitect dar nu prea stau bine cu matematicacrying...varamiu a ajuns arhitect locu 20 din 200 din cate stiuhappy