| VladM15 a întrebat:

Dati-mi un link de hack care ma ajuta sa strang cat mai multe voturi pentru 1 concurs online cu premi
funtita

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Nu exista astfel de hackuri(third party applications) singura metoda este sa ai ip dynamic sau sa folosesti servere proxy...ce e ala un server proxy? Un server proxy este un fel de pc care are ip diferit decat al tau de pe care accesezi alte situri.Este greu de explicat si nu am atata loc ca sa iti pot spune daca ai nevoie de informatii lasa-mi un mesaj.Inafara faptului ca nu o sa castigi nimic este o teapa dupa care altii castiga bani.