| AmelyRain a întrebat:

Dati-mi un motiv sa fiu trista!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fi vesela ca asa e mai bine.

| raluca250 a răspuns:

Iti dau un singur motiv: Romaniawinking

| Kissy123 a răspuns:

Nu trebuie sa fii trista, gandeste-te ca mai sunt oamenii care tin la tine si u la fel si ar trebui sa te bucuri mai ales daca ai o zi buna si asculti si o muzica preferata devine si mai buan acea zihappy
si nu stiu dc vr sa fii trista, BE HAPPY,, razi rasul te intinereste happy
o sa adori ziua in care razihappy
vb cu prietenele glume barfe orie si ziua va deveni perfectawinking

| pinguuina a răspuns:

Esti urata, si grasa, si analfabetahappy

| roxycool a răspuns:

Te-ai despartit de prietenul tau, ti-a murit cineva din familie, s-au despartit parintii tai, o sa fii exzecutata, etc.sadsadcrying

| Bianca123 a răspuns:

Fi vesela ca asa e mai bine...du-te in bucatarie si sa vezi ca mata'-i moarta laughing

| DorelSudoru a răspuns:

O sa iei ****(ce dracu' nu-ti comvine robotel tampitstraight face)

| Fallen31 a răspuns:

Existi.

| v123 a răspuns:

Ti-a murit animalutul preferat

| TheBestTPU a răspuns:

Nu trebuie sa fii trista, dar daca vrei sa fii trista gandeste-te ca dupa aceasta iarna va vi urat pe jos si numai bleascasi e zapada in doua cu apa ...scarboscrying