| otylyaotty a întrebat:

Datorita faptului ca vreau sa fiu independenta, sa nu stau pe spatele nimanui, vreau sa muncesc si sa ma intretin singura, nu vreau sa ma duc la parintiii mei. Stau in Bucursti, am serviciu, insa nu imi pot permite o chirie pentru ca am un salariu foarte mic. Stiti pe cineva care ofera locuinta fara sa platesc chirie sau ceva foarte ieftin? Sunt disperata, ma simt singura şi neajutorata, nu stiu ce sa fac si unde sa ma ducsad

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar daca isi gasesti pe cineva si te muti cu el, ca sunt multi ofera gratis chiria dar in scimburi de relati sexuale sau cum a spus angy vezi de o batranica, ce salariu ai?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu prea cred sa gasesti asa ceva,mai ales in Bucuresti!
Ma gandesc ca vrei cat mai aproape de servici, ca nu te coste prea mult trasportul.
Cauta o batranica de care sa ai grija, care sa-ti ia o chirie mica sau sa te scuteasca, eventual sa impartiti cheltiuelele...
Pana atunci accepta ajutorul parintilor, ca nu iiai toata viata alaturi de tine!

| otylyaotty explică (pentru Fatamuntilor):

Parintii mei doar m-au crescut si m-au tinut in scoala. Le multumesc si pentru asta, dar nu m-au pregatit pentru viata, iar acum mi-e destul de greu. Nu e usor sa-ti iei inima-n dinti si sa pleci de acasa, unde stateai ca la puscarie, tinuta tot timpul din scurt si influientata de fricile lor si sa vii in locuri si printre oameni straini.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru otylyaotty):

Inteleg ca vrei sa scapi de infuenta parintilor.E greu de gasit cineva care sa-ti ia chirie mica.
Pune anunturi in zona respectiva, vorbeste cu colegii tai, aflati in situatii asemanatoare, poate gasiti o garsoniera ca sa puteti impartii cheltuilele!