| kappa a întrebat:

DAU FUNDA...am un proiect la scoala in legatura cu creanga de aur...trebuie sa prezint cartea(niste sfaturi ceva)intrebarea este doar pentru cei care au citit cartea(ac e cam plictisitoare cartae)straight face

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste-o, este foarte frumoasa. Mi-o amintesc cu drag, fiindca am avut multe de invatat din ea.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu te teme! E scurta si e chiar frumoasa. O sa te fascineze.Incearca sa intri in carte ca sa zic asa.Sa simti ca faci parte din poveste.Bafta!

| kappa explică:

Eu am citit-o...era alta intrebarea:p...niste sfaturi pentru proiect?