| Stef_Stefan_1994 a întrebat:

Trebuie sa prezint un Proiect de Mecanica la scoala... Daca are cineva in calculator un proiect gata facut si imi poate trimite si mie textul as fi recunoscator! astept ajutoare! multumesc... aa si

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Aveam unul de 41 de pagini despre blocul motor, a fost al meu acum vreo 5 ani, dar nu cred că mai dau de el. O să ma uit pe CD-urile mai vechi, dacă îl găsesc, te anunț.

| Stef_Stefan_1994 explică (pentru 0rlando):

Ok...ar fi bine sa gasesti ceva...astept un raspuns zilele asteahappy mersiii!