| Blossomis a întrebat:

Dau funda.
CIne stie engleza la perfectie si ma ajuta si pe mine cu cateva propozitii? Nu e tema, vreau sa vorbesc cu cineva si nu stiu la perfectie si nu vreau sa gresesc.
Va dau id-ul printr-un mesaj privat

11 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu e nevoie sa stii la perfectie. E suficient sa puteti intelege ce spuneti. Doar nu e examen de engleza? Daca nu, nu conteaza cateva greseli.

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns:

Pentru discutii din astea ocazionale cu strainii de pe TPU, mai bine iti faci un id de rezerva si iti pastrezi intimitatea.

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns (pentru Blossomis):

Nu stiu, aia e pentru mine o zona in care ma intilesc uneori cu prietenii. Nu tin sa le amestec, atithappy.

Răspuns utilizator avertizat
| hurricaneX a răspuns:

Simplu!
Invata engleza smug.
Site-urile care traduc nu traduc 100% bine. Asa ca nu te baza pe Google daca nu vrei sa ai situatii jenante.

Răspuns utilizator avertizat
| AcadeaMulticolora a răspuns:

Te ajut eu.