| in2ishen a întrebat:

(dau funda)http://www.descopera-franceza.ro/comanda.html ce credeti despre asta, ati incercat? ei pot spune orice acolo ca isi fac reclama dar a icercat ceva asemanator cineva?

Răspuns Câştigător
| babyliciousalexaa a răspuns:

De obicei aceste carti sunt utile sau nu in mai multe feluri.Depinde cat de bun ascultataor esti si daca prinzi din zbor cum vine vorba foarte bine si perfect.Nu e acelasi lucru cum ar fi un profesor care sa iti predea sa lucrezi interactiv.Eu am folosit astfel de carti chiar si lui tata i-am luat o astfel de carte da in limba engleza si pot spune ca a priceput si o stie pe diafara.Eu tio recomandwinking bafta