| champ005 a întrebat:

Salut pentru cei care joaca Top Eleven am o problema nu prea stiu cum sa castig licitatia pentru un jucator am jetoane destule si nu pierd deoarece raman fara dar mereu sunt lider si mereu in ultima secunda sunt supra-licitat si pierd cum sa licitez ca sa fiu eu acela care supra-liciteaza? Care este tactica pentru a castiga un jucator la licitatie? Sper ca ati inteles la ce ma refer. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| Stelistull a răspuns:

Salut! Pai te duci acolo la licitatie si vezi ce jucator doresti sa iei.Vezi cat timp mai are acolo licitatia.Sa presupunem ca are 55 min. si nimeni nu a licitat.Dai jucatorul la favoriti.Bun, astepti cam 50 min. apoi intri din nou.(pui ceasul sa sune big grin). Apoi apesi si tu acolo ca sa licitezi suma. Astpeti 5 minute si apoi... jucatorul e la tine. Tactica e sa bagi jucatoru la fav. apoi te uiti ca timp are, inri cu 2, 3 min inainte sa se termine licitezi, apoi castigi. Funda! Sper ca te am ajutat.

| GaG a răspuns:

Intri la transferuri si dai click pe cel care vrei sa il transferi la tine in echipa.Il adaugi la favoriti si astepti sa se faca 5 secunde ramase. Iar cand ajunge la 5 secunde dai click 1T oferta.si astepti sa ti se transfere.

ATENTIE:
Sa nu fi licitat cineva inaintea ta la jucatorul care vrei sa-l transferi la tine in echipa.

Sper ca te-am ajutathappy
Nu imi da funda! Eu ntru aici doar ca sa vad niste raspunsuri si sa-i ajut pe altiihappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyBafta!

| alexandrucoman a răspuns (pentru GaG):

Pai nu tot timpul mergre asa cum ti s-a spus mai bine ai incerca sa intri dimineata sa dai pe jucator si la secunda 1 oferi. DAR DACA AI NETT SLAB AR FI BN SA OFERI LA SEC 2! SI CUM TI SA SPUS MAI SUS AI GRIJE SA NU FI LICITAT CINEVA INAINTEA TA! bafta si fara funda!winkinghappy

| GaG a răspuns (pentru alexandrucoman):

Da depinde cat de bun este sau cat de slab si ai dreptate poti si la 1-2-3-4-5 da pe la 5 sec deja s-ar putea sa fi licitat cineva la sec 1-2-3 bv

| NoName234 a răspuns (pentru GaG):

Si daca mai liciteaza cineva de ex. la 2 secunde?

| GaG a răspuns (pentru NoName234):

Mno bine atunci licitezi la 1 max 2 daca ai PC-ul mai lenes

| GaG a răspuns (pentru alexandrucoman):

Mersi pentru sustinerewinking chiar daca nu mai joc...

| Burla_Alexino_1986 a răspuns:

Stii cum tu trebuie sa dai in secunda 2 eu asa fac asa ar trebui sa faci