| blablablaa a întrebat:

Dau Fundita... Mi-am facut un abonament vodafone si nu am mesaje. exista o extraoptiune la abonament cu mesaje si sa platesc cand imi vine factura? Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine suna la 444 si vorbesti cu consultantul.Iti va da toate detaliile.Nu stiu ce tip de abonament ai ca sa-ti pot explica.Succes.

| kiddutssa a răspuns:

Well, poti adauga abonamentului tau o extraoptiune. In cazul tau optiunea de mesaje scrise. Asta inseamna ca pe factura pe langa pretul abonamentului va aparea si pretul optiunii. Poti suna si la relatii clienti vodafone la *222 pentru abonament. Iti pot face cei de acolo si o oferta de abonament care sa aiba si mesaje incluse. Succes.