| blablablaa a întrebat:

Dau Fundita... Mi-am facut un abonament vodafone si nu am mesaje. exista o extraoptiune la abonament cu mesaje si sa platesc cand imi vine factura? Multumesc

3 răspunsuri:
| blablablaa explică:

Am din ala de 5 euro.am 250 min. in retea si 25 in alte retele. fara mesajecrying

| wingis a răspuns:

Depinde ce abonament ai facut.Cu 5 euro trebuie sa ai 300 de minute in retea, 40-50-60 nationale si 300 de mesaje doar in reteaua ta(vodafone)...depinde de cati euro e abonamentul.

| wingis a răspuns:

Du-te la ei.Cred ca a avut loc o eroare.