| Narfundo a întrebat:

De 2 saptamani inima imi bate puternic din cand in cand...cum sa va zictongue bate normal si pe urma ori incepe sa bata rapid dintr-o data, ori bate usor si tare de imi opreste respiratiastraight face Va rog sa ma ajutati sad spuneti-mi ce am, daca se pricepe careva. Cel mai tare incepe seara. O fi de la oboseala? am avut vreo 12 zile nedormite. Nu va ganditi ca nu am dormit de loc in astea 12tongue

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește tahicardie. Trebuie să faci un E. K. G. și o tensiune arterială pentru a afla o cauză și un tratament.
Neodihna poate face ravagii în organism ca și o alimentație total neechilibrată.
Pa, pa.

| Alina_9161 a răspuns:

Nu as putea spune cu exactitate ce este, insa e bine sa faci un set de analize. Ar putea fi o spasmofilie datorata oboselii si lipsei calciului din organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sfaturi ci urgent la spital.