| zitiala a întrebat:

De multe ori mi se taie respiratia...cel putin de doua ori pe zi am un moment in care inima imi bate mai tare si respiratia mi se opreste pentru cam 3 secunde. am facut analizele si nu am nimic..sa fie un tic nervos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce analize ai făcut?
Vorbim de o apnee! Spirometria ai făcut-o?
Pa, pa.

| zitiala explică (pentru Legiuitoarea):

Buna. Am facut o analiza normala pentru ficati si rinichi...nu am facut si spirometria. Am 13 ani nu prea cred ca am apnee pentru ca mi se intampla in timpul zilei. Am uitat sa precizez ca am deviatie de sept si problema ar fi alta...

| mgtow a răspuns:

Da, posibil sa fie de la tic.