| Nicollet a întrebat:

De cateva luni vorbesc cu un baiat(varul fostului prieten) ne intelegem foarte bine, poate chiar o sa fie o relatie intre noi dar prietenei mele cele mai bune ii place de el, el nu o place nu as vrea sa o dezamagesc daca ar fi sa ma comb cu el e as putea face sa nu o dezamagesc pe ea dar sa ma comb ca el?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poti sa ii spui prietenului tau (viitorul iubit) sa-i spuna prietenei tale ca nu ii place de ea, si ca ea e chiar o fata draguta dar nu pentru el.Asteptati sa treaca cateva luni, ca sa-si revina prietena ta si apoi va combinati big grin funda?