| Foarfeca a întrebat:

Deci.Imi place de un baiat care a fost cu o prietena de-a mea.Acum cateva luni mi-a zis ca ma place. Acum este prieten cu iubitul actual al prietenei mele care bineinteles, va fi ofuscata daca se va intampla ceva intre mine si I [asa ii spunem acelui baiat]. As vrea sa il abordez pe I si sa duc subiectul undeva, pana la o relatie. Dar nu stiu daca ma mai place. Ce sa fac? Merita? Ce sa ii zic?

FUNDA MARE

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Pai daca prietena ta are iubit, nu inteleg unde e problema! Daca iti place de el baga-te pe gatul lui si cucereste-l, mai ales ca ti-a zis ca te place!