| AlexDorinel a întrebat:

De ce adolescenții din Romania și Italia se cred golani și șmecheri?(nu toți bineînțeles).

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Inseamna ca nu stii ce fac adolescentii din Brazilia, Vanezuela sau Mexic, multi nu au 18 ani si deja au facut cateva omoruri... diferenta dintre ai nostri si cei pe care i-am descris este ca aia chiar au sange-n bocanci, astia sunt niste fetite increzute pe burta goala, care dupa ce ii bati se duc la politie si fac plangere.
Vorba lui puya dintr-o piesa "satul de cei care se dau cunoscatori, cu bani de la parinti si harfe de infractori".

| RobertMoon a răspuns (pentru Simpatic):

Adevărul absolut a fost spus.

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

De fapt si cativa adolescenti din alte tari se cred golani nu doar din Romania sau Italia.
Eu presupun ca se simt "importanti" sau din cauza anturajului.

| Invictusman a răspuns:

Una e sa pretinzi ca ești, alta e sa fi.
Smecherii adevărați nu prea se afișează, tac și fac.

| Alverto a răspuns:

Fiindcă asta vad ei in "trap" dar normal că sunt penibili, adică ei ascultă azteca și pe alții dar ei încă au teme la mate laughing penibil.