| anonim_4396 a întrebat:

De ce ai citi seria "50 Shades",am inteles ca sunt multe perversiuni,adica ma nene,ca fata,de ce ai citi cum zice una,ca e prea groasa atunci cand face sex oral si ca ii ajunge in gat? Ba,eu nu inteleg, de ce ai citi aia? Va excita fetelor cand cititi de astea? Scuze de limbaj.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa deplasat in asta?
ia gata, ca imi faci pofta.

44 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

E o carte erotică, ce e așa wow? E ca și când s-ar uita la filme deocheate( acea femeie ) laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Mda ma nene laughing Da daca iti place sa citesti "e asa groasa, mi-a ajuns pana in gat", nu stiu.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă lua cu " nene „ că sunt fată laughing. Ok, ai o problemă cu cartea aia, am înțeles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Scuze laughing mda, nu mai am, da mi-e scarba de aia care o citesc. atat! laughing

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 12 ani? Că eu nu înțeleg. Întradevăr, nu e nimic interesant în erotismul ăla transformat în ceva scârbos, dar gândește-te câte fete n-au ce face. laughing Decât scrisoarea a 3-a, Baltagul etc. mai bine asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Nu,n-am 12 ani. Daca am o impresie proasta de cei care o citesc, am 12 ani,e ceva imatur sa ai o parere despre ceva? Pai da, ar face, da cam deviezi de la subiect, eu intreb una, tu ma iei cu "ai 12 ani? ".

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Încheiem subiectul, deja facem chat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Irascibila femeie big grin

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Te iau la bătaie acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Show me what you got nigga, c'mon, hit me!

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă iei cu " nigga ". O să te doară

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Stii ninjutsu? :o

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproximativ

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Gata,tu sa taci in fata mea!