| x_8092 a întrebat:

De ce APROAPE toata lumea isi doreste sa devina cunoscuta/populara?
Marturisesc ca nu sunt o persoana foarte cunoscuta/populara si ma simt foarte bine asa.

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Hm. poate cred ca asa oamenii o sa ii idolizeze. o sa ii adore. si mereu vor sa steie in preajma tipului/tipei respectiv/e.
Vor sa ii cunoasca lumea, sa stie ce "spate" au smug, ca cine mi's eu. eh .chestii de genu' care ma enerveaza la culme tongue.
E foarte bine ca tu te simti ok asa, fara idoli si. prostii de astea big grin
>big grin

1 răspuns:
| alexdop21 a răspuns:

Nu e chiar asa, mai mult lumea cu un iq mai micut asa doreste asta, daca iti doresti asta trebuie sa o faci pe o baza nu? Adica, trebuie sa urmezi niste scoli facultati gen teatru jurnalism si etc, si abia atunci poti spune ca e ok sa doresti sa devii vedeta! pana atunci o sa tot apara la televizor Roxy Manelista, Fernando de la Caransebes si multe alte lighioane