| anonim_4396 a întrebat:

Este oare corect sa ma simt urata doar pentru ca am o colega frumoasa,stie bine sa se machieze? Ea s.a facut cunoscuta in liceu din a doua zi,toti baietii din clasa si din liceu o plac,la usa noastra toti vin pentru ea. Si ei ii place,cum se suna de pauza ea iese la usa. Cum spune ea o prostie toata lumea rade copios, dar daca alta fata mai utin populara spune ei spun de ea ca e proasta la cum vorbeste.
P.S. Sunt clasa a 9-a

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fk her, esti mai tare tu

| RAY a răspuns:

Fizicul conteaza toata viata iar sufletul e pentru cei care sunt pananormali, ai o frustrare fata de ea? esti geloasa? de ce nu adaugi o poza sa vedem si noi cum arati poate esti timida dar nu isi arati valoarea ta adevarata

| justGirl19 a răspuns (pentru RAY):

Ma inteleg super bine cu ea, numai ca ea are mai mult tupeu iar eu sunt genul mai retrasa, poate ca ceea ce ma doare este ca nu reusesc sa imi infrunta marele meu defect si anume timiditatea

| Andreeaioan115 a răspuns:

Nu conteaza doar invafisarea dar suflet si nu e chiar bine sa te simti complexata din cauza asta acest sentiment e foarte cunoscut in lumea adolescentilor

| carmina34690643 a răspuns:

E penibil ce fac ceilalti. La varsta asta toti se iau numai dupa infatisare si nu gandesc inainte sa actioneze. Dar cand vor creste si se vor maturiza nu ii vor mai da ei apa la moara. Vor trata egal pe toata lumea sau precum sunt tratati.