| WannaMore a întrebat:

Preferati o fata mai tacuta,care e mai marginalizata de prietenele ei,sau o fata populara, care cunoaste si e cunoscuta de toata lumea si vorbeste tot timpul?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Prefer o fata mai marginalizata :^^ de toti.
Prefer o fata care sa stie sa ma accepte asa cum sint, prefer o fata care sa aiba ceva in cap, nu fite si arfe masini si tot tacamul.
Cit despre ' vorbeste tot timpul "
Anca nu am gasit o fata sa vorbeasca mai mult ca mine, astept aceea fatarolling on the floor

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

De mijloc.Nu ma supar sa vorbeasca mult, cand e despre ce, si eu fac la fel. Populara nu pentru ca tot timpu vorbeste cu altcineva, si aia ia placerea povestilor de la plimbarea de seara