| raMLesS a întrebat:

De ce au unii romani masini cu volan pe dreapta din moment ce noi circulam pe banda din dreapta? laughing
Cum reusesc sa faca depasiri? laughing

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tigaile din uk sunt foarte ieftine. Bine ca acum nu le mai da voie sa le aduca.

| Drimmero a răspuns:

La fel cum ceilalti europeni coduc in Anglia avand volan pe stanga

| Mosotti a răspuns:

E periculos sa aiba volanu pe dreapta la noi! Dupa mintea mea nu trebuia sa le dea voie.
Nu stiu de ce vor volan pe dreapta, ca si ei se cam pun in pericol, exact, cum fac depasiri, si altele.
Ca sa ai volan pe dreaptam trebuia sa mergi pe partea stanga, sa fi langa linia de despartire catre celalalt sens.

| Apokales a răspuns:

La cate cruciulite si iconite avem pe bord, poate sa nici nu fie volanul. Zicem un Doamne ajuta si aia e, am pornit la drum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucreaza in Anglia sau au cumparat masina de la dezmembrari
Sunt foarte ieftine cu volan pe dreapta
Aproape pe degeaba fata de acelasi model cu volan pe stanga