| AliceAnnnnna a întrebat:

De ce babetele alea de la 35 de ani in sus cu botox se uita urat la fetele de la piscina? Am fost la Therme și toate maimutele alea cu buze cârnați se uita și trag priviri urate la mine. Și nu e prima oara când mi se intampla, la mare peste tot la fel.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invidie pentru ca arati mai bine ca ele, esti tanara

| Violleta2022 a răspuns:

Ca si tine, isi varsa frustarea pe cine le pica ochii.
Daunazii voiai sa bati o fetita de 13 ani, azi te supara alea de 35...
Stai fetita acasa, ca de iesi pe strada esti un pericol social!

| wildthing a răspuns:

Daca si-au pus botox, acid hialuronic sau "whateva" inseamna ca sunt superficiale, inseamna ca nu le duce mintea prea mult...pe de o parte din cauza faptului ca aceste modificari corporale (la orice varsta) mi se par "kitsch", de prost gust, nu imbunatatesc aspectul ci dimpotriva, uratesc...iar pe de alta parte, pentru ca orice om ar trebui sa stie ca daca incerci sa te lupti ca varsta, poti doar sa devii ridicol. Varsta intotdeauna invinge, iar tot ceea ce poti sa faci este sa o accepti.winking
Eu insa astept cu nerabdare sa ne povestesti cum te vei uita tu la fetele de 20 de ani, atunci cand vei fi o babeta de 35.winking

| AliceAnnnnna explică (pentru wildthing):

Poți sa arați bine și la 50 dacă îți faci niște simple Injecții antirid și atât laughing și ai o alimentație și o viața ok, lipsită de vicii, fumat, alcool, zahăr. Am văzut niște exemple ale medicilor de femei la 50 de ani care arătau foarte bine, fără acid in buze și alte prostii, doar niște simple îndreptari ale pielii. Nu o sa își dea "coate" pustanii de 18-19 ani când te văd, dar atragi priviri. Am văzut-o pe una, sigur avea peste 55 de ani, dar se vedea ca face sala și făcuse masa musculara mare la fund in rest era doar tonifiata, dar gâtul creț ii dădea vârsta de gol, la fata iar, frumoasa, cel mai sigur câteva intervenții. Și cât am mers cu ea pe același traseu cred ca 2 la 20 de ani s-au uitat laughing
Corect, nu vei mai arata ca la 20 de ani, dar sigur poți arata bine la vârsta ta dacă ai grija de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unele sunt invidioase pe fetele mai tinere ca arata mai bine decat ele si lor le pare rau in sinea lor ca li s-a dus tineretea si frumusetea fizica naturala pe care o aveau odata.

| blairelovesmusic a răspuns:

Invidie.

| Tomso a răspuns:

Anterior te plângeai că ești oribila. Poate de aia se uita.Se strâmba deoarece nu au mai văzut un asemenea specimen

| Anuseabusea a răspuns:

Invidia