| cosmywooz a întrebat:

De ce cand dau click pe unele intrebari, imi arata intrebare, iar dedesubt,, adauga la favorit...etc" dar nu pot sa las raspuns, de ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da un refresh paginii, site-ul e plin de erori.
Daca nici atunci nu-ti functioneaza, scrie la Contact(click pe el in susul paginii) pentru ca nu esti singurul caruia i se intampla!

| cosmywooz explică (pentru greece12):

Multumesc

| greece12 a răspuns (pentru cosmywooz):

Multumesc si eu.
Si un mic sfat,esti la inceput.
Ca sa ai mai multe raspunsuri,lasa putin timp celorlalti sa-ti raspunda,nu da funda primului raspuns, pot aparea si altele, poate mai bune si ai posibilitatea sa-ti alegi.
Bine?happy
Spor sa ai si bun venit printre noi!

| cosmywooz explică (pentru greece12):

Bine