| SuckDreamLoveH a întrebat:

De ce cand merg la magazin, vanzatoarea imi da rest o guma sau bomboane in loc de bani?(cand e vorba de marunti)

55 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca nu se afla nimeni prin preajma s-o amendeze. A doua oara n-ar mai face asta.

| darrio2007 a răspuns:

Te vede copil. Poate ca nu stie inca ce inseamna ANAF.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ma esti tu.Cum sa te vada? Uite-asa.

| LoveSleep a răspuns:

Am o cutie cu peste 50 de lei doar de 10 bani. Ce să mai fac cu ei? Aștept să plătesc ceva amendă. Deci e ok că-mi dă bomboane.

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns:

Fiindca.s nesimtite

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca nu te-ai ratoit destul la ea.Sa vezi ca a doua oara nu mai iti da bomboane in loc de bani.

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pentru ca poate nu are sa iti dea rest si îți da bomboane de 10 bani in loc de rest

| danutzu96 a răspuns:

SI mie tot bomboane de aia cu sacaz in mijloc imi da. A si mia nou la farmacie :
Nu avem sa va dam rest vreti 2 asprine, paracetamol, ceva?

| VibeTrix a răspuns:

Și mie la fel! laughing

| drogh a răspuns:

Te vede mai copilăros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba, ca doar nu pe bani.
A, ba nu, pe bani, de aia iti da.
Mie nu-mi da guma ca nu mananc, imi da bomboane.
Dar e o tanti draguta si imi da dintr-alea albe cu ceva la mijlocbatting eyelashes.
Odata mi-a dat baloane si altadata ciocolata margarinoasa. Iac surprise

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

" Ia, ia mami de aici. De care vrei? "
Mhmmm...

Si din cate stiu eu, cred ca sunt mai scumpe de 10 bani thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

"Pai macar sa-mi dea un prezervativ" poate te crede prea mic pentru elebatting eyelashes rolling on the floor

asta poate e doar la voi, aici imi da mereu rest chiar daca e doar un euro cent

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

I don't want to see Puteam trai si fara sa stiu ce preferinte ai.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

N-aveam nevoie sad, mai ales daca ai o memorie de elefant ca a mea.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Si din cate stiu eu, cred ca sunt mai scumpe de 10 bani" si tu de unde stii ma rog?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiindca la casa de marcat sunt gume, ciocolata, chestii si te uiti asa, in trecerebatting eyelashes
Am si o memorie vizuala foarte buna smug.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da, dar alfel e cand o si auzi de la persoana respectiva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai are si prezervative acolo la casa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Eh,asta nu stiu.
Sunt mai ciudata de fel si cand am vazut mi-am intors capul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Exact langa baterii si strugurel.
Gasesti si in farmacii, le gasesti fix in fata cum intrii.
Mereu sunt puse la vedere.
Sau mai gasesti la chestii de ingrijire si infrumusetare.
Eu am gasit langa uleiuri si altele.
Am crezut ca sunt de par... Ghinionu' dracu', nu erau de par.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Stii,de obicei ma uit la eticheta aia alba cu detalii, daca imi convine ma uit si la produs. Altfel mi-ar lua ore sa-mi gasesc ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

"Imi imaginez, esti o fata foarte pretentioasa.
Cu arome sau fara?" rolling on the floor) tu cauti sa fii injurat si nu stii cum e? masochistule laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai stai ca nu am inteles, de ce ai intors capul cand le-ai vazut? sper ca asa sa nu faci si peste cativa ani laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

E,draci, arome la ce?
La parfumul de camera, la dero?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt pudica.
"sper ca asa sa nu faci si peste cativa ani laughing"- Altceva care nu voiam sa mi se spuna -_-. Cum zici tu : da-ti doua dupa ceafa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu. Eu nu injur.
Eu ii spun cum ar trebui sa moara sau cum ar trebui sa fie chinuit happy
Sunt o fata cumsecadebatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Altceva care nu voiam sa mi se spuna " pai trebuie domne ca sa fii pregatita laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I don't want to see Bineinteles, las pregatirea pentru teze si simulari ca sa ma pregatesc pentru asta.
Poate ar trebui sa te faci psiholog rolling eyes.
Ai doua variante :
-ori oamenii isi dau seama cat sunt de normali
-ori oamenii o sa-ti asculte sfaturile si intr-un final isi vor da seama ca inainte de tine, au fost normali.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Bineinteles, las pregatirea pentru teze si simulari ca sa ma pregatesc pentru asta. " ai dreptate. sa stii despre chestiile astea iti trebuie ani din viata. hai nu exagera

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca nu trebuie o viata.
Dar sunt altii care asteapta "momentul potrivit".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Momentul potrivit pentru a invata sau in alt sens momentul potrivit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

at wits' end

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca pui doar un semn, nu am de unde sa inteleg exact ce vrei sa spui. raspunde calumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa fac toate. Mie mi-a dat vopsea de oua

Răspuns utilizator avertizat
| ălacumarfa a răspuns:

Intrebarea mai buna ar fi "de ce nu?".

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a răspuns:

Pentruca in general vânzătorii au nevoie de mărunt pentru a schimba.
Sper ca te- am ajutat!

| bogdy2000 a răspuns:

Iti da ca sa nu iti mai dea bani.