| Timishan a întrebat:

De ce "ce", "cand", "unde", si toate in "cum"? nerd rolling eyes Concluzia mea este ca, raspunsul este mama curiozitatii umane, a intrebarilor.hee hee Credeti ca va fi un capat al acestora? happy

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

bineinteles ca nu o sa existe un capat
omu' a fost este si va fi curios intotdeauna
bogdan: atata timp cat exista curiozitate vor exista s intrebari

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Ai inversat raportul dintre intrebare si raspuns.Totusi framantarea ta este de tip superior.Fii linistit, cat timp va mai exista omenirea, ea va continua sa se intrebe si va gasi multe solutii la ingrijorarile sale.