Abh
| Abh a întrebat:

De ce credeti ca accepta unele vedete sa fie terfelite si sa isi expuna problemele intime, in emisiunile televizate?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Se stie ca publicitatea negativa e infinit mai productiva decat cea pozitiva, mai banoasawinkingNu ai viata intima cand esti vedeta.Asta cred ca si-au dat si ele seama

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru a deveni celebre si pentru a obtine o frumusica suma de bani. Urat! Foarte urat!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bani, rating şi capital de imagine.
"Nu contează CUM se vorbeşte, este foarte important că SE vorbeşte." - Goethe.

| ATHOS a răspuns:

Banii prietenii, banii!

| Dan a răspuns:

De proaste ce sunt, asta se cere mai nou pe postrurile tv! Noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| danyboy93 a răspuns:

Ca sa isi faca publicitate. Sa mai auda lumea si de ele laughing.

| biutzacool12 a răspuns:

Pentru publicitate

| solongsoho a răspuns:

Pentru a ajunge mai cunoscute. Ce nu face omul (vedeta) pentru faimă?