| anonim_4396 a întrebat:

De ce dintre toate pseudonimele avute pe site, voi m-ați ținut minte drept "Rosalia"?
Ce a fost special la acest nickname?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai, atunci cand te-am remarcat, aveai numele Rosalia day dreaming
Dar Roza imi place mai mult.
Te-ai facut remarcata cu fanteziile din telenovele, apoi conturile false... Te-ai balacit putin in atentie.

22 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Suferi de atenție grav, ia-ți un job și nu mai pierde vremea aiurea pe TPU
Nimănui nu-i pasă de cum te numești tu pe TPU, e trist că înca te "joci" așa la ani tai

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu sufăr de atenție, de ce ești răutăcioasă/răutăcios?
Care e problema ta până la urmă dacă "pierd" eu vremea sau nu pe TPU?
Te-am deranjat pe tine vreodată cu ceva? Din câte îmi aduc aminte, nu.
De tine în schimb îmi aduc aminte că ai avut contul suspendat pentru jigniri.

De unde știi că nu am eu job?
Mă cunoști tu personal ca să afirmi asta?
Uite, facem o chestie: prezintă câteva dovezi palpabile și reale că nu am eu job. Dovezi reale, nu presupuneri de ale tale.
Dacă îmi place să stau pe TPU, cu ce te deranjez pe tine?

Data viitoare leagă-te de useri care te-au insultat, nu de useri ca și mine care nu ți-au făcut nimic.
Învață să-ți controlezi aceste porniri și mai ales învață să respecți și să nu-ți mai dai cu presupusul despre oameni pe care nu-i cunoști în real.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipsa de maturitate de care dai dovadă mă duce cu gândul la o copilă + întrebările stupide + " joculețe tale " = Om care își ocupă timpul cu prosti, clar nu ai o ocupație demnă de vârsta ta
Nu sunt rea, doar ți-am spus opinia mea sinceră, nu te mai ataca așa tare și încercă să faci ceva bun cu timpul tau pe viitor, ești trecută de 23 de ani...
Sunt curioasa daca in privat îmi poti da o dovada că ești angajată pe undeva

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Mulțumesc pentru sfat dar nu ți l-a cerut nimeni.
Nu știu care dintre noi e mai imatură, dat fiind că tu ai avut contul suspendat o bună perioadă de timp pentru faptul că ai adus insulte altor useri.
În privința vârstei, lasă că sunt unii care au preocupări și comportamente infantile și la 60 de ani...

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i un sfat, este o opinie ( spre surprinderea ta exista o diferență între cele doua cuvinte )
Nu are nici o relevanță contul meu "suspendat " cu tâmpenie pe care le faci tu la 30 de ani aproape, tragic
Nu mă cunoști suficient de bine încă să îmi poți răspunde înapoi, mai încearcă
Pai daca vrei sa fi o baba cu comportament infantil, felicitări nu-i cazul sa ajungi la 60 de ani

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nici tu nu mă cunoști suficient de bine ca să faci presupuneri de genul cum că n-aș avea job sau altele. Opinia ta despre mine e în contrast cu realitatea.
Nu doresc să intru în polemici cu nimeni de aici, ci să-mi văd mai departe de activitatea pe acest site.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți să dovedești că ai un job?laughing)
Mă îndoiesc că în realitatea sa fi diferita, mda
M-am plictisit de tine, bye
Rămâi în lumea ta, că realitatea e prea dura pentru tine

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu trebuie să dovedesc nimic nimănui, mai ales în mediul virtual, unor necunoscuți.
Rămâi cu părerea ta despre mine. Nobody cares.

| SilentRain a răspuns:

Mergi la un psiholog și rezolvați problemele, nu mă face sa îți reamintesc daca te sun la telefon nu ai avea curajul sa răspunzi
Așa că păstrează opina ta nefolositoare pentru tine

| Emma30555 a răspuns:

Probabil cel mai mult ai stat cu acest nume. Suna mai romantic,, feminin, stiu ca ai avut si altul cu care ai stat mult timp inainte de Rosalia dar nu mi l amintesc dar stiu ca si acela era dragut. Mai stiu de Pandora parca, si unul ce pareai baiat. Toate sunt dragute dar se uita repede si te tin minte cei cu care esti in lista de prieteni si te vad mai des

| Nirvanaaa a răspuns:

A fost primul nickname după care te știam probabil de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nici nu știu cine ești, nici nu am auzit de tine sau de Rosaliahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am.

Probabil pentru ca e un nume foarte feminin? ( si cel mai probabil, provenit din telenovele, nu? happy

Banuiesc ( my assumptions happy ) ca TU ( ca persoana / user ) te caracterizeaza urmatoarele trasaturi de personalitate:
- imaginatia ( chiar tu ai spus / afirmat ca o ai din belsug, am vazut-o si noi happy
- dorinta de realizare ( o femeie cu numele Rosalia, e o femeie predestinata sa aiba succes!
AMIN!
- o femeie cu numele Rosita happy in schimb e o femeie cu chef de joaca, copilaroasa, careia ii place sa fie descoperita ()
- o femeie (posibil ) puternica ( habar nu am personajele din telenovele cu acest nume ce trasaturi de caracter au happy, nu preaam urmarit telenovele in ultimul timp... sad happy
- o femeie cu un CARACTER IN DEZVOLTARE, o femeie dornica de a se autodescoperi pe sine ca persoana, ca individ
- o femeie dornica de a se face descoperita si afirmata ( dornica de afirmare si iesire din banal )
-o femeie dornica de putere, ambitioasa & cu un simt al dreptatii &moralitatii dezvoltat, dornica de pericol & neprevazut / adrenalina care sa o scoata din banal happy

Am nimerit-o, macar putin happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te cred doar Rosalia!

Să nu-mi spui că mai ai și alte conturi. happy

Și de ce ai avea mai multe conturi?

Acum nu zic că tot ce e aici e super real, mai sunt și persoane care au contul doar de caterincă, dar totuși eu mă întreb de ce ar dori cineva să-și facă mai multe conturi pe un astfel de site?

Motivele pentru care ți-ai face co ntul ar fi : să pierzi și tu timpul, să vrei să afli informații punctuale și concrete și decât să stresezi un amic, stresezi un necunoscut pe TPU, să socializezi și mai nou să filosofezi/sau cum ar spune Violeta să aberezi (și aici mă încadrez eu laughing) ), și ar mai fi și oamenii prea soiltari și singuratici dar și leneși, care le e frică să scoată capul în lume și au decis să scoată și ei un ochi pe aici, sau le e prea lene să meargă într-un parc să socializeze și au decis că e mai simplu aici, stând pe fotoliu și bătând tastatura laughing)

Și oricum toți avem pseudonime sau nume false, deci de ce nevoia să mai ne facem încă un cont?

Deși dacă vrei să muști lumea și pe aici ai putea avea un motiv ca să mai faci un cont. De pe unul te prezinți prinț și de pe altul demon. laughing)) Cine te-a ars de pe contul de prinț, îl arzi de pe contul de demon. laughing

Dar hai că deja am divagat mult de la subiect.

Pentru mine, personal, recunosc că m-a atras numele tău, Rosalia, deoarece duce a nume spaniol, senzual și în același timp suav. Wfff, de aș fi fost bărbat te-aș fi curtat. laughing) Deși nu uita că îmi plac și fetele, cred... deci nu se știe niciodată... Señorita Rosalia. happy

| MorcovMajestic a răspuns:

Ba tu sa taci

| Yparisa a răspuns:

Nu e vorba că ar fi special, doar că degeaba schimbi nickname-ul daca pui aceleași întrebări. Lumea observa și se amuza ce preocupări ai tu la 30 de ani. Mai știi când te chema Sebastian și nu mai erai virgina?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Yparisa):

30 de ani? il ajunge pe drimuiero

| anonim_4396 explică (pentru Yparisa):

Cum i-am spus și lui SilentRain; sunt unii care au 50-60 de ani și au preocupări și mai infantile decât ți se par ale mele.

| hirdovsmiv a răspuns:

Tu nu erai PandoraV?

| anonim_4396 explică (pentru hirdovsmiv):

Eram.