| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce dormim noaptea in pat si nu acolo unde ne simtim bine,cum ar fi sub calorifer sau pe jos? De ce corpul se indrepta noaptea cand ii e somn spre pat si nu in alta parte, imi ziceti?

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca vrei sa dormi pe o banca in parc, nu te opreste nimeni.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ciudat; corpul mereu se indreapta mereu spre pamant cand dorm si cateodata ma trezesc pe joc. Asta inseamna ca m-as simti bine in pamant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca.n pat te poti simti cu adevarat bine.
Sub calorifer/ pe jos ii cam greu sa adormi, fiind podeaua foarte tare, n.ai incercat din curiozitate vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca ai patul praf de ai ajuns sa dormi in el si nu pe el, imi pare rau pentru tine chifteluta.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-l mai ține.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Credeam ca a slabit de cand s-a dat pe capsuni.sad

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cunoșteam acest detaliu...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție îți plac căpșunile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Capsunile, coincidentele, numele Laurentiu...

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Patul e un loc mai confortabil.