| anonim_4396 a întrebat:

De ce Dracula e mai mișto decât Vlad Țepeș? Serios, dacă un lucru nu e americanizat nu e tare? De ce?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Suntem praf pentru ca luam gunoaiele americanilor si le promovam.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pentru ca suntem praf.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Adică suntem praf că nu știm să apreciem istoria lui Vlad sau suntem praf pe lângă Bram Stoker?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem praf pentru ca luam gunoaiele americanilor si le promovam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca noi suntem prosti si nu stim sa ne apreciem valorile.
A, ba da, ni le apreciem.
Marile valori ale Romaniei sunt vedetele de peste noapte.

Chiar zilele trecute am vazut un articol scris de o alta vedeta ( vedeta in adevarul sens al cuvantului) in care spunea de alta vedeta, o mare valoare a tarii, ce primise o stea sau ceva si nici o presa nu a scris despre asta.
Insa despre Dragusanca si Oana Zavoranu se scriu multe.
Da-o incolo de treaba.