| AvalohAlyn a întrebat:

De ce e asa de greu sa iti gasesti un loc de munca in Romania si de ce e asa greu sa ai succes in viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca in viata nu e ca in filme de simplu. Welcome to reality!

4 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Ce mult as vrea sa stiu raspunsul la intrebarea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oriunde e greu sa iti gasesti un loc de munca si sa ai succes in viata din simplul motiv ca reusita necesita efort

| ElenaSA a răspuns:

Pentru ca de multe ori conteaza relatiile, tupeul si nu priceperea.

| Bolea_Daniel_1984 a răspuns:

La prima intrebare nu iti pot raspunde ca nu am fost in situatia aia la a doua da. Nu este greu sa ai succes in viata doar ca trebuie sa ai determinare si vointa si amtie ca sa reusesti